Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank ET-15000
Wideo 16Zdjęcia 16 | od 2 491 do 2 658 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Epson EcoTank ET-15000
Rodzaj:kolorowe, kolory 4, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, LAN, Wi-Fi 4 (802.11n)
Rozdzielczość druku:4800x1200 dpi
Skanowanie:1200х2400 dpi
Druk mono:38 str./min
Druk w kolorze:24 str./min
Druk zdjęć:15 s/str.
Wszystkie dane techniczne
Seria Epson ET (dom, CISS)
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 719 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, 5760х1440 dpi, mono 33 str./min, kolorowe 15 str./min, Wi-Fi Direct
od 577 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 4 033 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, 4800x1200 dpi, mono 32 str./min, kolorowe 32 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 3 237 zł
kolorowe, kolory 6, atramentowa, CISS, A3, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200x4800 dpi, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, czytnik kart pamięci
od 3 209 zł
kolorowa, kolory 6, atramentowa, CISS, A3, 5760х1440 dpi, mono 22 str./min, kolorowe 22 str./min, Wi-Fi Direct
od 2 491 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 3 145 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, 4800x1200 dpi, mono 30 str./min, kolorowe 20 str./min, Wi-Fi Direct
od 1 336 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 725 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 5 741 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 7 876 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 771 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 2 655 zł
kolorowe, kolory 6, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200x4800 dpi, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, czytnik kart pamięci
od 6 154 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, druk 4800x2400 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 852 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza
od 3 713 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 353 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 855 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 4 461 zł
monochromatyczne, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint
Wideo recenzje
Epson EcoTank ET-15000 A3 Colour Multifunction Inkjet Printer
24 sierpnia 202023 275 przegląd
EcoTank ET-15000 | Compact, Cartridge-Free, Wide-format Printer
13 maja 202111 736 przegląd
Epson Et-15000 unboxing and Converting to eco solvent ink.
28 lipca 2023395 przegląd
Unboxing and Setup of the Epson ET-15000 Printer for SUBLIMATION | Step-by-Step tutorial
21 lutego 20228 879 przegląd
SUBLIMATION 3D TUMBLERS | WHICH PRINTER IS BETTER? EPSON ET 15000 or SAWGRASS SG500 |
16 lipca 20235 202 przegląd
Convertir EPSON EcoTank ET-15000: LO QUE NECESITAS SABER ANTES DE COMENZAR TU NEGOCIO DE SUBLIMACIÓN
14 grudnia 202137 650 przegląd
HOW TO CONVERT AN EPSON ET15000 FOR SUBLIMATION/FULL TUTORIAL/SUBLIMATION FOR BEGINNERS
6 stycznia 20234 972 przegląd
Epson EcoTank ET-15000 | Unboxing
22 marca 202122 123 przegląd
How to Convert an Epson EcoTank ET-15000 into a Sublimation Printer
1 czerwca 202128 086 przegląd
CONVERT MY EPSON ECOTANK ET-15000 INTO AN ECO-SOLVENT PRINTER FOR HOME T-SHIRT BUSINESS | HOW TO
20 czerwca 202259 829 przegląd
How to Set up an Epson EcoTank 15000 for Sublimation | Supplies you need & Making my first print!
3 lutego 2021136 071 przegląd
Convert & Set Up an Epson Ecotank ET-15000 | SUBLIMATION FOR BEGINNERS & Everything You Need to Know
17 grudnia 202117 292 przegląd
How to Setup an Epson EcoTank 15000 Printer for Sublimation
29 stycznia 2021224 960 przegląd
Convert My Epson EcoTank ET-15000 Printer Into a Sublimation Printer | Home-based Business
10 lipca 202034 384 przegląd
Epson EcoTank ET-15000 Review: Wide-Format Printing & Unmatched Savings? ️
28 lipca 20219 382 przegląd
Epson ET-15000 Review - Incredible Ecotank Printer
7 października 202123 718 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 579 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 251 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 600 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk zdjęć, skanowanie 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza
od 185 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 649 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 600х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, Bluetooth