Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank ET-2820
Wideo 8Zdjęcia 18 |
Kompaktowe, niedrogie urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z wbudowanym Wi-Fi 4 i kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 1,45 cala. Może być używana jako monochromatyczna/kolorowa drukarka atramentowa Epson Micro Piezo, płaski skaner A4 i kopiarka z możliwością szybkiego skalowania. Posiada nowej generacji fabryczny system ciągłego zasilania atramentem (CISS) z przednimi zbiornikami, pojemniki z wbudowanym zaworem chroniącym przed przypadkowym rozlaniem oraz ulepszony system uzupełniania Key Lock.
Jest pozycjonowany przez producenta jako produkt średniej kategorii cenowej, skierowany do wymagających użytkowników, którzy potrzebują wszechstronnego procesora atramentowego o skromnym koszcie drukowania i kopiowania dokumentów monochromatycznych / kolorowych. Atrakcyjny koszt posiadania urządzenia wielofunkcyjnego Epson EcoTank ET-2820 wynika z faktu, że koszt pojemników z atramentem jest znacznie niższy niż cena markowych wkładów, a atrament w pojemnikach jest 8-10 razy droższy.
Dzięki autorskim technologiom Ink Lock i Key Lock każdy użytkownik może go samodzielnie wypełnić. Niezawodny mechanizm ścieżki papieru może obsługiwać różne gramatury papieru od 64 do 256 g/m² (do uzyskania fotorealistycznych wydruków używany jest specjalny ciężki papier). Szybki skaner płaski z sensorem CIS i rozdzielczością 1200x2400 dpi kopiuje dokumenty czarno-białe i kolorowe.
Kup Epson EcoTank ET-2820
Wszystkie ceny 14 →Epson ET-2825 33/15 PPM 5760 MFP czarny jeden rozmiar | 1 091 zł |
Epson EcoTank ET-2820 All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne - Kol | 945 zł |
Epson ET-2820 3w1 WiFi CISS | 586 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe EPSON EcoTank ET-2825 C11CJ66413 | 1 110 zł |
Epson Eco Tank Et-2820 Multifunction Printer Czarny One Size / EU Plug C11 | 929 zł |