Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-2200
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Kompaktowe i niedrogie wielofunkcyjne urządzenie atramentowe klasy podstawowej z tradycyjnym systemem wkładów atramentowych, zintegrowanym Wi-Fi i technologią Epson iPrint, która umożliwia odbieranie zadań drukowania z urządzeń przenośnych. Producent jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej 2022 roku. Jest to niedrogie i energooszczędne rozwiązanie, które może skutecznie służyć domowemu biurze.
Epson Expression Home XP-2200 MFP może pełnić funkcje pełnoprawnej drukarki atramentowej z czarnymi atramentami pigmentowymi i rozpuszczalnymi w wodzie kolorowymi atramentami, drukarki fotograficznej, skanera płaskiego z czujnikiem CIS o wysokiej rozdzielczości (do 1200x2400 dpi) oraz kopiarka cyfrowa z szybkim skalowaniem. Wbudowany kontroler Wi-Fi 4 umożliwia drukowanie bezpośrednio z laptopów, smartfonów i tabletów z systemami Android, iOS i Windows.
Ponadto obsługiwane jest standardowe połączenie kablowe USB. Piezoelektryczna technologia druku atramentowego Micro Piezo firmy Epson zapewnia szybkie drukowanie dokumentów monochromatycznych (8 str./min, ISO) lub kolorowych (4 str./min, ISO), a przy użyciu specjalnego grubego papieru fotograficznego można drukować zdjęcia (drukowanie w formacie 10 x 15 cm zajmuje 42 sekundy) . Współpracuje ze standardowymi wkładami EPSON 604 (wydajność czarno-biała - 150 stron, kolor - 130 stron) lub wysokowydajnymi wkładami Epson 604XL (czarno-białe - 500 stron, kolorowe - 350 stron).
Kup Epson Expression Home XP-2200
Wszystkie ceny 11 →EPSON MF ENCRE XP-2200 C11CK67403 | 341 zł |
Epson XP-2200 SKAN DRUK KSERO WIFI WIeczne tusze | 312 zł |
Drukarka atramentowa Epson Expression Home XP-2205 DIN A4 (C11CK67404) | 405 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Epson Expression Home XP-2205 - PACZKOMAT, POCZTA, KUR | 405 zł |
Epson Expression Home Xp2200 Multifunction Printer Szary One Size / EU Plu | 273 zł |