Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L6460 (C11CJ89403)
Wideo 11Zdjęcia 3 |
Wydajna biurowa drukarka wielofunkcyjna 3 w 1 z niskimi kosztami drukowania dla firm. Może funkcjonować jako kolorowa drukarka atramentowa z automatycznym drukowaniem dwustronnym, skanerem płaskim i kopiarką z możliwością szybkiego skalowania. Wyróżnia ją zastosowanie fabrycznego systemu ciągłego zasilania atramentem nowej generacji (CISS) z przednimi zbiornikami, pojemnikami z wbudowanym zaworem chroniącym przed przypadkowym rozlaniem oraz ulepszonym systemem uzupełniania.
Epson EcoTank L6460 MFP jest wyposażony w port sieciowy Fast Ethernet oraz moduł bezprzewodowy Wi-Fi 4. Pozycjonowany jest jako produkt ze średniej kategorii cenowej w 2022 roku, nastawiony na obsługę potrzeb małych/średnich biur. Zapewnia szybkie drukowanie monochromatyczne (standardowa jakość ISO 17 str./min) i kolorowe (9,5 str./min ISO). Płaski skaner CIS o rozdzielczości optycznej 1200x2400 dpi pozwala na szybkie kopiowanie zarówno dokumentów czarno-białych, jak i kolorowych (przy kopiowaniu rozdzielczość spada do 600x600 dpi. Atrakcyjny koszt posiadania takiego urządzenia wielofunkcyjnego tłumaczy się tym, że zbiorniki z atramentem są znacznie tańsze niż markowe wkłady, jednocześnie objętość atramentu w pojemnikach jest 8-10 razy większa. Wygoda zastrzeżonych technologii pozwala każdemu użytkownikowi opanować samodzielne tankowanie.
Kup Epson EcoTank L6460
Wszystkie ceny 7 →Epson MFP EcoTank L6460 A4/(W)LAN/3.3pl/37ppm/ADF35 PPEPSAXL6460AAA | 2 221 zł |
Epson MFP EcoTank L6460 A4/(W)LAN/3.3pl/37ppm/ADF35 67305 | 2 221 zł |
Epson MFP EcoTank L6460 A4/(W)LAN/3.3pl/37ppm/ADF35 67305 | 2 217 zł |
Epson EcoTank L6460 Atramentowa A4 4800 x 1200 DPI 37 C11CJ89403 | 1 919 zł |
Epson MFP EcoTank L6460 A4/(W)LAN/3.3pl/37ppm/ADF35 1784502 | 2 192 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L6460 - DARMOWA DOSTAWA w 24 | 1 834 zł |
Drukarka wielofunkcyjna atramentowa kolor Epson EcoTank L6460 | 1 899 zł |