Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-4200
Wideo 13Zdjęcia 9 |
Kompaktowe i energooszczędne urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1, które spełnia funkcje kolorowej drukarki atramentowej z automatycznym drukowaniem dwustronnym, skanera płaskiego A4 oraz kopiarki cyfrowej obsługującej szybki zoom. Dotyczy niedrogich produktów ze średniej półki w 2022 roku. Przeznaczony do użytku domowego lub małego biura. Wbudowany kontroler bezprzewodowy Wi-Fi 4 umożliwia skanowanie dokumentów bezpośrednio do gadżetów mobilnych, a także bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów, tabletów i laptopów.
Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-4200 zapewnia bezbłędnie wysoką jakość drukowania i kopiowania w kolorze/czarno-białym. Wynik ten osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii Epson Micro Piezo i opatentowanych atramentów pigmentowych. Ultradrobne krople atramentu wysychają błyskawicznie i nie rozlewają się po powierzchni papieru. Gotowe wydruki nie rozmazują się, nie boją się wilgoci, a ich jakość jest niemal niezależna od jakości papieru. Szybkość druku dokumentów czarno-białych sięga 10 str./min, w kolorze urządzenie produkuje 5 str./min. Płaski skaner CIS zapewnia szybkie skanowanie lub kopiowanie w rozdzielczości 1200x2400 dpi. Oprócz standardowych wkładów EPSON 604 (czarno-białe 150 stron, kolorowe 130 stron) dostępne są wysokowydajne wkłady Epson 604XL (czarno-białe 500 stron, kolorowe 350 stron).
Kup Epson Expression Home XP-4200
Epson Expression Home XP-4205 | 506 zł |
Drukarka Skaner Epson Xp-4200 Kolor Wi-Fi Duplex | 449 zł |
Epson Expression Home XP-4200 uniwersalna drukarka atramentowa A4 z WiFi ( | 439 zł |
Epson Xp-4200 Multifunction Printer Posrebrzany One Size / EU Plug 7641631 | 372 zł |