Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-6000
Wideo 6Zdjęcia 20 |
Kompaktowa domowa drukarka wielofunkcyjna 3 w 1, która łączy kolorową drukarkę atramentową z automatycznym drukowaniem dwustronnym i skanerem płaskim CIS o wysokiej rozdzielczości w jednym. Dzięki ścisłej integracji moduły te mogą działać jako kopiarka cyfrowa zdolna do szybkiego wykonywania monochromatycznych/kolorowych kopii dokumentów i zdjęć. Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-6000 jest pozycjonowane jako produkt średniej klasy 2017 przeznaczony do użytku domowego lub małego biura.
Technologia Epson Micro Piezo zastosowana w tym urządzeniu wykorzystuje 5 oddzielnych wkładów atramentowych. W przypadku korzystania z papieru wysokiej jakości drukowanie monochromatyczne i kolorowe, w tym drukowanie zdjęć, jest bezbłędne. Czarny atrament pigmentowy wysycha natychmiast, nie rozmazuje się ani nie rozmazuje po zmoczeniu lub podkreśleniu markerem. Urządzenie wielofunkcyjne może współpracować ze zwykłymi wkładami Epson 202 (250 stron czarno-białych) oraz wkładami o dużej pojemności Epson 202XL (550 stron czarno-białych). Mechanizm podający przystosowany jest do pracy z różnymi gramaturami papieru o gramaturze od 64 do 300 g/m². Jest zintegrowany adapter WiFi do bezpośredniego drukowania z urządzeń mobilnych, czytnik kart SD / SDHC / SDXC oraz przedni port USB do podłączenia dysków. Obsługiwane jest drukowanie na płytach CD/DVD.
Kup Epson Expression Premium XP-6000
Wszystkie ceny 7 →Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-6000 (C11CG18403) | 934 zł |
Epson Expression Premium XP-6000 | 819 zł |
Epson Expression Premium XP-6000 | 888 zł |
Drukarka wielofunkcyjna Epson Expression Premium XP-6000 (C11CG18403) | 652 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Epson Expression Photo XP-6000 - USB / WiFi / WiFi - P | 888 zł |
Epson Expression Premium XP-6000 C11CG18403 urządzenie wielofunkcyjne atra | 640 zł |
Epson Expression Premium XP-6000 | 644 zł |