Drukarka Epson L8050 (C11CK37402)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wysokiej jakości i zaawansowana drukarka do profesjonalnego drukowania zdjęć. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak iw małym biurze. W modelu tym zastosowano technologię CISS, która pozwala na osiągnięcie najniższych kosztów druku przy zachowaniu bogatej kolorystyki i najwyższego poziomu szczegółowości. Głowica drukująca Micro Piezo Heat-Free zapewnia jakość obrazu w granicach 5760x1440 dpi.
Do atramentu kolorowego i czarno-białego stosuje się 180 dysz, co pozytywnie wpływa na wydajność druku. Dokumenty tekstowe w formacie A4 powstają z prędkością około 22 stron na minutę, zdjęcie 10x15 cm pojawia się w 12 sekund. Drukarka fotograficzna Epson L8050 CISS jest wyposażona w zestaw atramentów umożliwiający wydrukowanie 3600 stron czarno-białego tekstu i 2100 pełnokolorowych obrazów.
Urządzenie korzysta z wygodnego połączenia Wi-Fi. Dostępne jest drukowanie mobilne Wi-Fi Direct. Istnieje szybki dostęp do przechowywania plików Epson iPrint w chmurze. Urządzenie przystosowane jest do druku nie tylko na papierze, drukarka może służyć do etykietowania i ozdabiania płyt DVD/CD oraz kart PCV. Model wykorzystuje niedrogi atrament rozpuszczalny w wodzie, co pozwala na wykonywanie wydruków bardziej ekonomicznych niż kiedykolwiek.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Kup Epson L8050
Wszystkie ceny 19 →Epson Drukarka EcoTank L8050 photo 6-ink/1.5pl/22ppm/CDPrint PPEPSACL8050A | 2 266 zł |
EPSON EcoTank L8050 C11CK37402 | 2 234 zł |
Epson Drukarka EcoTank L8050 photo 6-ink/1.5pl/22ppm/CDPrint 105066 | 2 266 zł |
Epson Drukarka EcoTank L8050 photo 6-ink/1.5pl/22ppm/CDPrint 1855699 | 2 232 zł |