Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-4820DWF
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Praktyczne wielofunkcyjne atramentowe urządzenie biurowe 4 w 1, które może pełnić funkcje kolorowej drukarki atramentowej, skanera płaskiego z automatycznym podajnikiem dokumentów (do 35 stron), kserokopiarki z zoomem i faksu. Producent pozycjonuje się jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do użytku w przeciętnym biurze. Urządzenie wyposażone jest w przedni port USB do dysków, kontroler kablowy (Fast Ethernet LAN) oraz interfejs sieci bezprzewodowej Wi-Fi 4.
Dzięki zastosowaniu atramentu pigmentowego oraz piezoelektrycznej technologii druku Epson PrecisionCore, wysoka jakość druku kolorowego i monochromatycznego zapewniony jest druk (o rzeczywistej rozdzielczości decyduje nie tylko charakterystyka atramentu i głowicy drukującej, ale także jakość użytego papieru). Wielofunkcyjna drukarka Epson WorkForce Pro WF-4820DWF ma przemyślaną i ergonomiczną konstrukcję z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 4,3 cala. Ten model jest w stanie poradzić sobie ze znacznymi obciążeniami miesięcznymi (od 200 do 1500 stron / miesiąc) i wysokimi obciążeniami szczytowymi (do 33 000 stron miesięcznie) Obsługuje automatyczne drukowanie dwustronne przy użyciu zwykłego/o dużej gramaturze papieru oraz bezprzewodowe i chmurowe drukowanie z gadżetów.
Kup Epson WorkForce Pro WF-4820DWF
Epson Workforce Pro C11CJ06403 Drukarka Czarny Do 25 ppm | 852 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Epson WorkForce Pro WF-4820DWF - PACZKOMAT, POCZTA, | 674 zł |
Epson Workforce Pro Wf-4820dwf Multifunction Printer Czarny One Size / EU | 828 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Epson WorkForce Pro WF-4820DWF - PACZKOMAT, POCZTA, | 670 zł |
Epson WorkForce Pro WF-4820DWF wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4 z Wi | 739 zł |
- Atrament pigmentowy Epson DURABrite Ultra
- Konfiguracja dysz: 800 dysz dla czerni, 256 dysz dla koloru