Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-4830DTWF
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wydajne wielofunkcyjne urządzenie biurowe 4 w 1 obsługujące kolorową drukarkę atramentową, skaner płaski, kopiarkę z zoomem i faks. Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do użytku w małym lub średnim biurze. Obsługuje automatyczne drukowanie dwustronne przy użyciu zwykłego i grubego papieru. Szybki skaner dwustronny jest w stanie zapewnić wysoką rozdzielczość optyczną (do 1200x1200 dpi) i jest wyposażony w automatyczny mechanizm podawania dokumentów (do 50 sztuk).
Oprócz standardowego portu USB do bezpośredniego połączenia, urządzenie jest wyposażone w kontroler Fast Ethernet LAN, moduł interfejsu bezprzewodowego Wi-Fi 4 oraz przedni slot pamięci USB. Ten wybór interfejsów upraszcza podłączenie urządzenia wielofunkcyjnego Epson WorkForce Pro WF-4830DTWF do komputera i zapewnia możliwość pełnej integracji z biurowym środowiskiem sieciowym.
Opatentowana przez firmę Epson technologia piezoelektryczna Głowica drukująca PrecisionCore zapewnia wysoką jakość druku kolorowego i monochromatycznego (zoptymalizowana do rozdzielczości 4800 x 2400 dpi). Rzeczywista rozdzielczość zależy nie tylko od właściwości atramentu czy głowicy drukującej, ale także od jakości użytego papieru. Ten model jest w stanie obsłużyć szczytowe obciążenia do 33 000 stron/miesiąc (zalecane od 200 do 1700 stron/miesiąc).
Kup Epson WorkForce Pro WF-4830DTWF
Epson WorkForce Pro WF-4830DTWF WF 4830DTWF WF4830DTWF - Multifunction pri | 1 200 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-4830DTWF (C11CJ05402) | 918 zł |
Epson Workforce Pro Wf-4830dtwf Printer Czarny One Size / EU Plug C11CJ054 | 928 zł |
Epson Workforce Pro WF-4830DTWF C11CJ05402 Drukarka Wielofunkcyjna Czarny | 1 081 zł |
- Atrament pigmentowy Epson DURABrite Ultra
- Konfiguracja dysz: 800 dysz dla czerni, 256 dysz dla koloru