Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-M4619DWF (C11CK74401)
Zdjęcia 18 |
Szybkie urządzenie wielofunkcyjne z drukarką atramentową, fabrycznie zainstalowanym atramentem ciągłym, pełną obsługą sieci bezprzewodowej/kablowej i możliwością drukowania w chmurze. Może pełnić funkcje dwustronnej monochromatycznej drukarki atramentowej w formacie A4, szybkiego skanera płaskiego z automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF, do 50 stron), kopiarki do szybkiego wykonywania wysokiej jakości kopii monochromatycznych i faksów.
W 2023 r. pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, zoptymalizowany do użytku w małych biurach. Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-M4619DWF może zaspokoić potrzeby małych grup roboczych w zakresie drukowania, skanowania i kopiowania. Dzięki zaawansowanej technologicznie głowicy Epson PrecisionCore z funkcjami monitorowania i kompensacji zatkanych dysz, a także zastosowaniu szybkoschnących atramentów pigmentowych, gwarantuje się produktywność i wysoką jakość druku, wystarczającą do drukowania dokumentów na poziomie kierowniczym.
Płaski skaner CIS o maksymalnej rozdzielczości optycznej 1200x2400 zapewnia szybkie skanowanie, a system automatycznego podawania oryginałów automatyzuje monotonną pracę z wielostronicowymi dokumentami (600x600 dpi z automatycznym podawaniem). Aby zintegrować urządzenie wielofunkcyjne z siecią grupy roboczej, dostępny jest port Fast Ethernet LAN i karta bezprzewodowa Wi-Fi 5 (802.11n/ac), która umożliwia także bezpośrednie drukowanie dokumentów ze smartfonów i tabletów.
Kup Epson WorkForce Pro WF-M4619DWF
Wszystkie ceny 16 →Epson WorkForce Pro WF-M4619DWF Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne z faks | 1 151 zł |
Epson Drukarka WF-M4619DWF A4/36ppm/W(LAN)/GDI/ADF35 PPEPSAMWFM4619A | 1 333 zł |
EPSON WorkForce Pro WF-M4619DWF C11CK74401 | 1 319 zł |
Epson Drukarka WF-M4619DWF A4/36ppm/W(LAN)/GDI/ADF35 122129 | 1 333 zł |