Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF (C11CK23401)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wydajne urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1, które z powodzeniem łączy w sobie funkcje kolorowej drukarki atramentowej z obsługą druku dwustronnego, skanera płaskiego, kopiarki z automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF, do 50 stron) oraz faksu. Pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, nastawiony na zastosowanie w średnim biurze. Ważną cechą wyróżniającą Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF jest zastosowanie pojemników z atramentem pigmentowym o dużej pojemności (10 000 stron czarno-białych i 5000 stron kolorowych) zamiast tradycyjnych wkładów.
Na uwagę zasługuje również wygodna i niezawodna konstrukcja, obecność portu sieciowego Fast Ethernet LAN oraz wbudowanej karty bezprzewodowej Wi-Fi 4. Sprzęt ten ułatwia integrację urządzenia z infrastrukturą sieci biurowej i otwiera możliwości bezpośredniego drukowania bezprzewodowego z laptopów, smartfonów lub tabletów. Technologia piezoelektryczna PrecisionCore firmy Epson zapewnia wysokiej jakości wydruki monochromatyczne i kolorowe, a trwała ścieżka papieru wytrzymuje wysokie zalecane (do 5000 stron) i szczytowe obciążenia (do 75 000 stron miesięcznie). Skaner płaski CIS zapewnia wysoką rozdzielczość optyczną (do 1200x2400 dpi) do skanowania/kopiowania fotorealistycznych obrazów.
Kup Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF
Wszystkie ceny 12 →Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF All in One | 2 301 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C5890DWF 4ink A4/fax/WLAN/25pps/PS3+PCL | 2 812 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF - DARMOWA | 2 866 zł |
Urządzenie drukujące Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF A4 (C11CK23401) | 1 949 zł |
Urz. wiel. atr. Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF (C11CK23401) | 1 964 zł |