Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-C878RDWF (C11CH60401)
Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Epson WorkForce Pro WF-C878RDWF
Rodzaj:kolorowe, kolory 4, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, LAN, Wi-Fi 4 (802.11n)
Rozdzielczość druku:4800x1200 dpi
Skanowanie:1200х2400 dpi
Druk mono:35 str./min
Druk w kolorze:35 str./min
Liczba wkładów:4 szt.
Wszystkie dane techniczne
Kup Epson WorkForce Pro WF-C878RDWF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epson Workforce Pro WF-C878RDWF BAM drukarka atramentowa C11CH60401AAWysoka niezawodność: niewielka ilość komponentów i niewielki nakład konserwacji wydłużają czas pracy drukarki
Wysoka wydajność energetyczna: drukowanie do 20 000 stron bez konieczności wymiany atramentu
Niskie zużycie energii dzięki technologii Heat-Free: urządzenie nie potrzebuje ciepła do ciśnienia, co zmniejsza zużycie energii.
Epson Zdalne u... więcejsługi: oparta na chmurze, zaawansowana diagnostyka dla drukarek Epson i urządzeń wielofunkcyjnyc Amazon.plZłóż skargę | 9 973 zł |
Kolorowa Epson WorkForce Pro WF-C878RDWF DR-AW-EPS-447Epson WorkForce Pro WF-C878RDWF - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 10 390 zł |
EPSON WorkForce Pro WF-C878RD3TWFC MFP C11CH60401BP | 9 514 zł |
Seria Epson WorkForce Pro (średnie biuro)
od 918 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x2400 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 582 zł
kolorowa, atramentowa, A4, 4800x2400 dpi, mono 21 str./min, kolorowe 11 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 512 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x2400 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 799 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, A4, 4800x1200 dpi, mono 34 str./min, kolorowe 34 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 1 735 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 937 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, A4, 4800x2400 dpi, mono 32 str./min, kolorowe 22 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 7 210 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 089 zł
monochromatyczna, atramentowa, CISS, A4, 2400x1200 dpi, mono 34 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 739 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x2400 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 800 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, A4, 4800x1200 dpi, mono 34 str./min, kolorowe 34 str./min, NFC, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 868 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x2400 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 2 807 zł
monochromatyczna, atramentowa, CISS, A4, 2400x1200 dpi, mono 34 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 3 207 zł
monochromatyczne, atramentowa, CISS, A4, druk 2400х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 2048 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 6 733 zł
kolorowa, atramentowa, A3, 4800x1200 dpi, mono 35 str./min, kolorowe 35 str./min, NFC, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 2 009 zł
monochromatyczne, atramentowa, CISS, A4, druk 2400х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 3 556 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, A4, 4800x1200 dpi, mono 34 str./min, kolorowe 34 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 9 507 zł
kolorowe, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 765 zł
monochromatyczna, atramentowa, A4, 4800x2400 dpi, mono 35 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 1 199 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 282 zł
monochromatyczna, atramentowa, A4, 2400x1200 dpi, mono 34 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 10 490 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 598 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 245 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 469 zł
kolorowe, kolory 6, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 2400x4800 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, czytnik kart pamięci, niski poziom hałasu
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 600 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk zdjęć, skanowanie 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza
od 185 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks