Zlewozmywak kuchenny Deante Fiesta ZRS X803 450x450
Zdjęcia 3 |
Deante Fiesta ZRS X803 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Fiesta ZRS X803 450x450
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak solis Deante zrs2803 | 699 zł |
Zlewozmywak DEANTE Fiesta ZRS 2803 Grafitowy | 594 zł |
Zlewozmywak DEANTE Fiesta ZRS 7803 Piaskowy | 593 zł |
Zlewozmywak Deante Solis grafitowy 1-komorowy z kołnierzem | 699 zł |
ZLEW. SOLIS PIASKOWY GRANIT 1K KOŁNIERZ Ø480x194, 3,5" + OSPRZĘT SPACE-SAV | 580 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →