Zlewozmywak kuchenny Deante Corda ZQA S10B 380x460
Zdjęcia 6 |
Deante Corda ZQA S10B |
|
Odporny na blaknięcie, wysokie temperatury i szok termiczny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Corda ZQA S10B 380x460
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak corda Deante zqaa10b | 909 zł |
Zlewozmywak Deante Corda alabaster granitowy 38cm podblatowy/wpuszczany | 909 zł |
Zlewozmywak Deante Corda ZQAT10B Granit antracyt metalik | 791 zł |
Deante Corda ZQA N10B Granitowy Czarny | 599 zł |
Komora podblatowa 38x46 Deante CORDA ZQA G10B grafitowy metalik | 909 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Deante Corda ZQA S10B
Ceny na Deante Corda ZQA S10B |
---|---|---|---|---|
Deante Corda ZQA S10B 380x460 | od 599 zł | 36 oferty | ||
Deante Corda ZQA S10A 440x440 | od 829 zł | 19 oferty | ||
Deante Corda ZQA G10C 550x460 | od 730 zł | 39 oferty | ||
Deante Corda ZQA 110D 800x500 | od 939 zł | 49 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →