Кухонна мийка Deante Corda ZQA S10B 380x460
Фото 6 |
Deante Corda ZQA S10B |
|
Стійка до вицвітання, високих температур і термічного шоку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Corda ZQA S10B 380x460
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak corda Deante zqaa10b | 909 zł |
Zlewozmywak Deante Corda alabaster granitowy 38cm podblatowy/wpuszczany | 909 zł |
Zlewozmywak Deante Corda ZQAT10B Granit antracyt metalik | 791 zł |
Deante Corda ZQA N10B Granitowy Czarny | 599 zł |
Komora podblatowa 38x46 Deante CORDA ZQA G10B grafitowy metalik | 909 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Deante Corda ZQA S10B
Ціни на Deante Corda ZQA S10B |
---|---|---|---|---|
Deante Corda ZQA S10B 380x460 | від 599 zł | 36 пропозицій | ||
Deante Corda ZQA S10A 440x440 | від 829 zł | 19 пропозицій | ||
Deante Corda ZQA G10C 550x460 | від 730 zł | 39 пропозицій | ||
Deante Corda ZQA 110D 800x500 | від 939 zł | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →