Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 3500 Master
Zdjęcia 7 |
Daewoo GDA 3500 Master -ręczny |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Kup Daewoo GDA 3500 Master
Wszystkie ceny 6 →GDA3500 DAEWOO Agregat prądotwórczy 230V 3,2kW AVR silnik na PB 208cm³ | 2 499 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Daewoo Power GDA 3500 AVR DAE-GDA 3500 | 1 659 zł |
Daewoo Gda 3500 Agregat Generator Prądotwórczy 2X16A Avr Moc 3,2Kw - Oficj | 2 029 zł |
Agregat prądotwórczy benzynowy DAEWOO GDA 3500, 2x16A, AVR, MOC 3,2 kW + O | 2 499 zł |
DAEWOO GDA 3500 AGREGAT GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY 2x16A AVR MOC 3,2kW - OFICJ | 2 499 zł |
PETROL GENERATOR 3.2KW 230V/GDA 3500 DAEWOO | 2 262 zł |
Porządny generator w rozsądnej cenie
Generator benzynowy Daewoo GDA 3500 Master o mocy znamionowej 2,8 kW z łatwością wytrzyma nawet epizody, gdy całkowite obciążenie osiągnie 3,2 kW (dzieje się tak, gdy do gniazdka zostanie podłączony przewód z dowolnego mocnego urządzenia). Jednocześnie, dzięki obecności automatycznego regulatora napięcia, parametry wyjściowego prądu elektrycznego pozostają stabilne. Dlatego ten generator może być używany do zasilania nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego, które nie lubią skoków częstotliwości i napięcia.
Wszystkie parametry mieszczą się w normalnych granicach
Nie ma żadnych zastrzeżeń co do jakości sprzętu. Urządzenie wykonane jest z dobrego metalu, pokrytego matową farbą proszkową w celu zabezpieczenia przed korozją. Są dwa gniazda 230 V i możliwość podłączenia urządzeń 12 V. Silnik jest niezawodny i praktycznie bezproblemowy (choć sądząc po opiniach użytkowników, są trudności z uruchomieniem w zimne dni). Silnik nie jest zbyt ekonomiczny, ale też nie jest zbyt „żarłoczny”. Zużywa około 1,2 l/h przy obciążeniu 50 procent lub 1,8 l/h przy pełnym obciążeniu generatora. Dzięki wystarczająco pojemnemu 18-litrowemu zbiornikowi zapewnia do 15 h pracy na baterii bez konieczności tankowania.
Przynajmniej do daczy, przynajmniej do garażu
Urządzenie jest stosunkowo lekkie (jak na generatory 3-kilowatowe) - tylko 40,4 kg (5-10 kg lżejsze od analogów). Dorosły mężczyzna może samodzielnie załadować go do samochodu lub wyciągnąć z bagażnika. Taki generator można zabrać ze sobą w weekendy na wieś, a resztę czasu trzymać w garażu lub warsztacie.
Generatory Daewoo (a w szczególności ten model) zasługują na uwagę tych, którzy chcą kupić dobre autonomiczne źródło energii elektrycznej za bardzo rozsądną cenę.
Modyfikacje Daewoo GDA 3500 Master
Ceny na Daewoo GDA 3500 Master |
---|---|---|---|---|
Daewoo GDA 3500E Master | od 1 908 zł | 5 oferty | ||
Daewoo GDA 3500 Master | od 1 659 zł | 6 oferty |