Pralka Candy Smart Pro CSOW 4965 T/1-S biały (31008889)
Zdjęcia 3 |
Candy Smart Pro CSOW 4965 T/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart Pro CSOW 4965 T/1-S biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralko-suszarka CANDY CSOW 4965TWE/1-S SmartPro | 2 000 zł |
Candy SmartPro CSOW 4965TWE/1-S 58cm 9kg/6kg | 1 786 zł |
Pralko-suszarka CANDY CSOW 4965TWE/1-S SmartPro 31010442 | 2 000 zł |
Candy SmartPro CSOW 4965TWE/1-S 58cm 9kg/6kg | 1 786 zł |
Candy Csow 4965twe/1-s Washer Dryer Biały 9 kg / EU Plug 31010442 | 2 221 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →