Pralka Candy SmartPro CSO 1275 TBE/1-S biały (31010527)
Zdjęcia 5 |
Candy SmartPro CSO 1275 TBE/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy SmartPro CSO 1275 TBE/1-S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka CANDY CSO 1275TBE/1-SPralka Candy o załadunku 7 kg, szerokości 60 cm i klasie energetycznej A+++. Model posiada funkcje Technologia Simply-Fi,Funkcja aktywnej piany,Szybkie pranie. Electro.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Pralka CANDY CSO 1275TBE/1-SPralka Candy o załadunku 7 kg, szerokości 60 cm i klasie energetycznej A+++. Model posiada funkcje Technologia Simply-Fi,Funkcja aktywnej piany,Szybkie pranie.... Avans.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Candy SmartPro CSO 1275TBE/1-S Slim 7kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plZłóż skargę | 1 273 zł |
Candy SmartPro CSO 1275TBE/1-S Slim 7kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 273 zł |
Seria Candy Smart Pro (Wi-Fi)Porównaj w tabeli →
od 1 774 zł
pranie 8 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa A, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A, 15 programów, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 581 zł
pranie 8 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa A, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A, 16 programów, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 786 zł
pranie 9 kg, suszenie 6 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa energetyczna: C, 16 programów, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 492 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A+++, 16 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 2 199 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 391 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A+++, 15 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 1 547 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa D, klasa energetyczna: E, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 340 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 277 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A+++, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 769 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 084 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A+++, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 500 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 274 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 273 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 629 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 499 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 648 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1500 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 596 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 582 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 499 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 143 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 80 dB, klasa energetyczna: A+++, 16 programów, bez suszarki
od 1 565 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 197 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom
od 1 659 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 1 299 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 80 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 500 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: B, 20 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 388 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa C, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: B, 20 programów, bez suszarki
od 1 535 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 400 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 15 programów, bez suszarki
od 1 397 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: B, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 396 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: B, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 518 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: B, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe