Pralka Candy Smart Pro CSO4 1075 TE/1-S biały
Zdjęcia 4 |
Candy Smart Pro CSO4 1075 TE/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart Pro CSO4 1075 TE/1-S biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy CSO4 1075TE/1-S pralka Wolnostojąca Od przodu 7 kg 1000 obr/min D Bi | 1 638 zł |
Candy Pralka slim CSO4 1075TE HWCDYRFL1010520 | 1 299 zł |
Pralka slim CANDY CSO4 1075TE | 1 084 zł |
Candy Pralka slim CSO4 1075TE 120510 | 1 299 zł |
Pralka CANDY Slim CSO4 1075TE | 1 279 zł |
Pralka Candy CSO4 1075TE/2-S Klasa efektywności energetycznej A+++, ładowa | 1 542 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →