Pralka Candy Smart Pro CO 4104TWM/1-S biały (31018680)
Zdjęcia 26 |
Candy Smart Pro CO 4104TWM/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart Pro CO 4104TWM/1-S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka Candy CO 4104TWM/1-S 60 cm 1400 rpm 10 kg ICO4104TWM1S | 2 326 zł |
Candy CO 4104TWM/1-S 10kg 1400 obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plZłóż skargę | 1 596 zł |
Candy CO 4104TWM/1-S 10kg 1400 obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 596 zł |
Candy Ico4104twm1s Front Loading Washing Machine Przezroczysty 10 kgDuże AGD Pralka Candy. Ico4104twm1_s Front Loading Washing Machine tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 885 zł |
Seria Candy Smart Pro (Wi-Fi)Porównaj w tabeli →
od 1 774 zł
pranie 8 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa A, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A, 15 programów, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 581 zł
pranie 8 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa A, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A, 16 programów, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 786 zł
pranie 9 kg, suszenie 6 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa energetyczna: C, 16 programów, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 492 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A+++, 16 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 2 199 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 391 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A+++, 15 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 1 547 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa D, klasa energetyczna: E, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 340 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 769 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 277 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A+++, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 084 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A+++, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 273 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 629 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 499 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 648 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1500 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 596 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 582 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 499 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 274 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 898 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 697 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 687 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1500 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 13 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 649 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 13 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 2 035 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 73 dB, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, napęd bezpośredni, pranie parowe
od 1 595 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom
od 1 748 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa D, klasa energetyczna: E, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom
od 1 547 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa D, klasa energetyczna: E, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 782 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 944 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom
od 1 999 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: D, 16 programów, bez suszarki
od 1 999 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: C, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe