Pralka Candy CSTG 48TE1-S biały
Candy CSTG 48TE1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CSTG 48TE1-S biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka CANDY CSTG 48TE/1-S 8kg 1400 obr | 1 881 zł |
Pralka CANDY CSTG 48TE/1-S 8kg 1400 obr CSTG 48TE 1-S | 1 800 zł |
Pralka Candy Smart CSTG 48TE/1-S | 1 791 zł |
Candy Washing Machine CSTG 48TE/1-S Energy efficiency class F, Top loading | 1 633 zł |
Pralka Candy CSTG 48TE/1-S Klasa efektywności energetycznej F, Załadunek o | 1 669 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →