Pralka Candy Smart CST 06LET/1-S biały (31018946)
Zdjęcia 3 |
Candy Smart CST 06LET/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart CST 06LET/1-S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka CANDY CST 06LET/1-S 6kg 1000 obr | 1 400 zł |
Pralka CANDY CST 06LET/1-S 6kg 1000 obr CST06LET 1-S | 1 400 zł |
Candy Washing machine CST 06LET/1-S Energy efficiency class D, Top loading | 1 423 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →