Pralka Candy CSTG 28TVRE/1-S szary (31011148)
Candy CSTG 28TVRE/1-S szary 2021 rokinteligentny dom |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CSTG 28TVRE/1-S szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka CANDY CSTG 28TVRE 1-S 8kg 1200 obr | 1 537 zł |
Pralka CANDY CSTG 28TVRE 1-S 8kg 1200 obr | 1 900 zł |
Pralka CANDY CSTG 28TVRE 1-S 8kg 1200 obr 31011148 | 1 900 zł |
Pralka Candy CSTG 28TVRE/1-S | 1 882 zł |
Pralka top CSTG 28TVRE/1-S 8kg | 2 099 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →