Pralka Candy Smart Pro CS44 128TXME/2-S biały (31010499)
Zdjęcia 5 |
Candy Smart Pro CS44 128TXME/2-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart Pro CS44 128TXME/2-S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy Smart Inverter CS44 128TXME/2-S Slim 8kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plZłóż skargę | 2 299 zł |
Candy Smart Inverter CS44 128TXME/2-S Slim 8kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 299 zł |
Pralka CANDY CS44 128TXME/2-S slim | 2 199 zł |
Pralka CANDY CS44 128TXME/2-S slim | 2 199 zł |
Seria Candy Smart Pro (Wi-Fi)Porównaj w tabeli →
od 2 399 zł
pranie 8 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa A, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A, 15 programów, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 581 zł
pranie 8 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa A, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A, 16 programów, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 2 199 zł
pranie 9 kg, suszenie 6 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa energetyczna: C, 16 programów, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 492 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A+++, 16 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 2 199 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 391 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A+++, 15 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 1 340 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 277 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: A+++, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 769 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 084 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A+++, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 547 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa D, klasa energetyczna: E, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 629 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 499 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 2 099 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1500 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 799 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 582 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 899 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 500 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 499 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 599 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 635 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie bąbelkowe
od 1 999 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 17 programów, bez suszarki
od 1 599 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 799 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 2 599 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 71 dB, klasa A, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, napęd bezpośredni, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 999 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 2 300 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki
od 1 899 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie bąbelkowe
od 2 099 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom
od 2 092 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 888 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie bąbelkowe
od 1 887 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, pranie bąbelkowe