Pralka Samsung WW8NK52E3PW biały (WW8NK52E3PW/EO)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Samsung WW8NK52E3PW biały |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung WW8NK52E3PW biały
Wszystkie ceny 10 →SAMSUNG Pralka SAMSUNG WW8NK52E3PW/EO Slim Ecobubble Biały, Czarne drzwi | 2 199 zł |
Pralka SAMSUNG WW8NK52E3PW EcoBubble 8 kg 1200 obr | 2 099 zł |
Pralka Samsung WW8NK52E3PW | 2 399 zł |
Samsung Samsung WW8NK52E3PW, Pralka Slim Ecobubble™, 8 kg, Biała WW8NK52E3 | 2 099 zł |
Pralka SAMSUNG WW8NK52E3PW EcoBubble 8 kg 1200 obr | 2 149 zł |
Umyć parą i bąbelkami
Markowe chipy Samsunga obejmują technologię czyszczenia pęcherzyków powietrza Eco Bubble. Pozwala skutecznie usunąć trudne zabrudzenia przy niskich temperaturach wody, co czasem ma znaczenie przy delikatnych rodzajach tkanin. Również w Samsungu WW8NK52E3PW istnieje program parowy, który zapewnia dodatkową higieniczną obróbkę i dezynfekcję rzeczy. W sumie model zapewnia 14 cykli, w tym szybkie i delikatne pranie, samooczyszczanie bębna.
Inne opcje obejmują timer zakończenia prania i obecność ochrony przed skokami napięcia.
Bardziej niezawodny, cichszy i bardziej ekonomiczny
Pralka otrzymała silnik Digital Inventor z gwarancją producenta przedłużoną do 20 lat. Oprócz zwiększenia niezawodności falownik ma również pozytywny wpływ na poziom hałasu (nie powinien przekraczać 72 dB), zużycie wody (średnio 6 litrów na 1 kg wsadu) oraz zużycie energii. Ten ostatni otrzymał ocenę C na nowej etykiecie, która jest nawet lepsza niż A+++ w poprzedniej klasyfikacji.
Dobre ładowanie przy kompaktowych wymiarach
Jeśli chodzi o pojemność 8 kilogramów, pralkę można nazwać dość wąską, ponieważ jej głębokość wynosi zaledwie 45,6 cm Analogi 6 lub 7 kg często mogą pochwalić się podobnymi wymiarami. W związku z tym model jest odpowiedni nawet dla tych gospodarstw domowych, w których liczy się każdy wolny centymetr kwadratowy.
Kompromisem dla kompaktowych rozmiarów jest zwiększona wrażliwość na nierówne podłogi. Jeśli nie ustawisz ciała ściśle według poziomu, nie unikniesz poważnych wibracji podczas cyklu wirowania (jego prędkość dochodzi do 1200 obr./min) i przyspieszonego zużycia łożysk, amortyzatorów i innych elementów modelu. W przeciwnym razie Samsung WW8NK52E3PW jest naprawdę opłacalną opcją pod względem funkcjonalności, wymiarów i ceny.