Pralka Samsung WW70TA026AX grafit (WW70TA026AX/EO)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Samsung WW70TA026AX grafit biały grafit |
|
Model będzie różnił się kolorem drzwi: WW70TA026TT - biały, WW70TA026AT - czarny.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WW70TA026AX grafit
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Pralka EcoBubble WW70TA026AX HWSAMRFS70TA026 | 2 049 zł |
Pralka SAMSUNG WW70TA026AX 7kg 1200obr INOX B | 2 070 zł |
Samsung Pralka EcoBubble WW70TA026AX 123503 | 2 049 zł |
Pralka ładowana od frontu SAMSUNG WW70TA026AX | 2 099 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung WW70TA026AX
Ceny na Samsung WW70TA026AX |
---|---|---|---|---|
Samsung WW70TA026TT biały | od 1 635 zł | 65 oferty | ||
Samsung WW70TA026AX grafit | od 2 049 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →