Pralka Samsung AddWash WW8NK62E0RW biały
Zdjęcia 9 |
Samsung AddWash WW8NK62E0RW biały |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung AddWash WW8NK62E0RW biały
Wszystkie ceny 12 →Samsung Pralka Slim AddWash WW8NK62E0RW/ET Wolnostojący 8 kg 1200 RPM Klas | 3 364 zł |
SAMSUNG Pralka SAMSUNG WW8NK62E0RW/EO AddWash slim Biały, Drzwiczki Crysta | 2 099 zł |
Pralka Samsung WW8NK62E0RW | 2 599 zł |
Pralka SAMSUNG WW8NK62E0RW AddWash Slim 8kg 1200 obr | 2 099 zł |
Pralka SAMSUNG WW8NK62E0RW AddWash Slim 8kg 1200 obr | 2 099 zł |
Przy głębokości korpusu 45,6 cm zaawansowana pralka Samsung AddWash WW8NK62E0RW może pomieścić do 8 kg prania naraz, co odpowiada ładowaniu większych pralek. A to bynajmniej nie jedyny mocny as w rękawie tego modelu.
sterowanie falownikiem
Urządzenie zasilane jest cichym i wytrzymałym silnikiem inwerterowym. Moment obrotowy z niego przenoszony jest na tzw. bęben diamentowy – wypolerowane w nim otwory mają kształt rombu i są zmniejszone, co zapewnia delikatne pranie rzeczy bez ryzyka uszkodzenia włókien odzieży. Pranie można w każdej chwili przeładować do bębna pralki, do czego służy klapa AddWash w przednich drzwiach głównych pralki.
Pranie bąbelkami powietrza
Technologicznym „chipem” modelu jest pranie pęcherzyków powietrza Eco Bubble. Technologia łączy wodę, powietrze i detergent, tworząc aktywną pianę, która wnika głęboko w strukturę włókien tkanin i usuwa uporczywe zabrudzenia. Maszyna usuwa najbardziej uporczywe plamy w trybie namaczania bąbelkowego Active Foam, który polega na użyciu tej samej aktywnej piany. Pralka zapewnia również higieniczną pielęgnację bielizny poprzez dostarczanie pary.
System diagnozowania usterek
Arsenał programowy Samsung AddWash WW8NK62E0RW ma 14 gotowych trybów prania dla prawie każdego rodzaju tkaniny. Żądany program wybiera się obracając pokrętło, a dodatkowe parametry prania ustawia się dotykając dotykowych przycisków na panelu sterującym. Mocną już pozycję modelu wzmacnia wbudowany system rozwiązywania problemów Smart Check, który wykrywa błędy i dostarcza proste rozwiązania ich naprawy poprzez aplikację na smartfona.