Пральна машина Samsung AddWash WW8NK52E0VW білий
Фото 10 |
Samsung AddWash WW8NK52E0VW білий білий сірий |
|
У моделі WW70T552DTW люк білого кольору, в моделі WW70T552DAT люк синього кольору.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung AddWash WW8NK52E0VW білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Pralka Slim AddWash WW8NK52E0VW/ET Wolnostojący | 3 744 zł |
Samsung Samsung WW8NK52E0VW, Pralka AddWash™, 8 kg, biała WW8NK52E0VW/EO | 2 289 zł |
Samsung WW8NK52E0VW AddWash Slim 8kg 1200obr/min | 2 284 zł |
Samsung WW8NK52E0VW AddWash Slim 8kg 1200obr/min | 2 284 zł |
Модификації Samsung AddWash WW8NK52E0VW
Ціни на Samsung AddWash WW8NK52E0VW |
---|---|---|---|---|
Samsung AddWash WW8NK52E0VW білий | від 2 284 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung AddWash WW8NK52E0VX сірий | від 2 383 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →