Pralka Samsung AddWash WW8NK52E0VW biały
Zdjęcia 10 |
Samsung AddWash WW8NK52E0VW biały biały szary |
|
Model WW70T552DTW ma biały szyberdach, model WW70T552DAT ma niebieski szyberdach.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung AddWash WW8NK52E0VW biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Pralka Slim AddWash WW8NK52E0VW/ET Wolnostojący | 3 744 zł |
Samsung WW8NK52E0VW AddWash Slim 8kg 1200obr/min | 2 284 zł |
Samsung WW8NK52E0VW AddWash Slim 8kg 1200obr/min | 2 284 zł |
Modyfikacje Samsung AddWash WW8NK52E0VW
Ceny na Samsung AddWash WW8NK52E0VW |
---|---|---|---|---|
Samsung AddWash WW8NK52E0VW biały | od 2 284 zł | 3 oferty | ||
Samsung AddWash WW8NK52E0VX szary | od 2 383 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →