Pralka Samsung WF18T8000GV czarny (WF18T8000GV/EO)
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Samsung WF18T8000GV czarny |
|
Ładowanie 18 kg. Podłączenie do ciepłej i zimnej wody.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WF18T8000GV czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Pralka WF18T8000GV/ET Wolnostojący Wolnostojący 18 Kg 1100 RPM Kla | 4 152 zł |
Pralka Samsung WF18T8000GV | 6 899 zł |
Pralka SAMSUNG WF18T8000GV 18 kg Wi FI Raty 0 - (22) 877 77 77 Indywidualn | 6 689 zł |
Pralka Samsung WF18T8000GV I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 6 799 zł |
Pralka SAMSUNG WF18T8000GV 18 kg Wi FI Raty 0 - (22) 877 77 77 Indywidualn | 6 689 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →