Pralka Samsung WW90T634DLH biały (WW90T634DLH/S1)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Samsung WW90T634DLH biały biały biały |
|
Automatyczne dozowanie detergentów. Kontrola Wi-Fi. Płukanie bąbelkami powietrza.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WW90T634DLH biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Pralka SAMSUNG WW90T634DLH/S6 Autodose AI Control Biały, Czarne dr | 2 799 zł |
Pralka SAMSUNG WW90T634DLH od ręki !!! Wysyłka 24h ! | 2 599 zł |
Pralka SAMSUNG WW90T634DLH od ręki !!! Wysyłka 24h ! | 2 599 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung WW90T634DLH
Ceny na Samsung WW90T634DLH |
---|---|---|---|---|
Samsung WW90T634DHH biały | od 2 399 zł | 5 oferty | ||
Samsung WW90T634DLH biały | od 2 599 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →