Pralka Samsung AddWash WD8NK52E0ZX szary
Zdjęcia 8 |
Samsung AddWash WD8NK52E0ZX szary biały szary |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung AddWash WD8NK52E0ZX szary
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Pralko-suszarka SAMSUNG WD8NK52E0ZX/EO AddWash Slim Inox | 3 049 zł |
Samsung AddWash WD8NK52E0ZX | 2 839 zł |
Pralko-suszarka Samsung WD8NK52E0ZX WD8NK52E0ZX/EO | 3 499 zł |
Samsung Samsung WD8NK52E0ZX, Pralko-suszarka slim, 8/5 kg, inox WD8NK52E0Z | 2 869 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Samsung AddWash WD8NK52E0ZX
Ceny na Samsung AddWash WD8NK52E0ZX |
---|---|---|---|---|
Samsung AddWash WD8NK52E0ZW biały | od 2 598 zł | 10 oferty | ||
Samsung AddWash WD8NK52E0ZX szary | od 2 839 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →