Pralka Samsung AddWash WD8NK52E0ZW biały
Zdjęcia 17 |
Samsung AddWash WD8NK52E0ZW biały biały szary |
|
Agregat myjąco-suszący marki Samsung można zaliczyć do średniobudżetowych rozwiązań na rynku. Model jest w stanie jednorazowo zabrać aż 8 kg do prania i do 5 kg do suszenia, a głębokość obudowy wynosi 45,6 cm, a producent pozycjonuje go jako urządzenie Slim. Wykorzystuje autorski falownik – silnik, który objęty jest 20-letnią oficjalną gwarancją. Oprócz zwiększenia niezawodności silnik ten pomaga zmniejszyć poziom hałasu (nie więcej niż 72 dB przy wirowaniu z prędkością 1200 obr./min), zużycie wody i energii elektrycznej.
Bez etapu suszenia zużywa się średnio do 0,63 kWh (klasa C (nowość)) i 48 litrów wody na cykl, a przy suszeniu odpowiednio 3,97 kWh (F) i 80 litrów. Pralka Samsung AddWash WD8NK52E0ZW obsługuje markową technologię EcoBubble. Jest to płyn do prania z bąbelkami powietrza, który pozwala usunąć skomplikowane plamy nawet w niskich temperaturach. Dodatkowo warto podkreślić funkcję odświeżania AirWash bez detergentów oraz mycie parowe w celu higienicznego czyszczenia rzeczy. Markowe funkcje obejmują również dodatkowe drzwiczki AddWash, które umożliwiają dołożenie prania nawet wtedy, gdy rozpoczął się pobór wody do cyklu. Warto również zaznaczyć, że oprócz klasycznej wersji w kolorze białym, w sprzedaży dostępna jest modyfikacja w kolorze szarym – WD8NK52E0ZX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung AddWash WD8NK52E0ZW biały
Wszystkie ceny 10 →Samsung Pralko-suszarka WD8NK52E0ZW HWSAMRS8NK52E0Z | 2 700 zł |
Samsung AddWash WD8NK52E0ZW | 2 598 zł |
Samsung Samsung WD8NK52E0ZW, Pralko-suszarka slim, 8/5 kg, biała WD8NK52E0 | 2 599 zł |
Pralko-suszarka SAMSUNG WD8NK52E0ZW EcoBubble AddWash AirWash Slim | 2 599 zł |
Samsung Pralko-suszarka WD8NK52E0ZW 128904 | 2 937 zł |
Modyfikacje Samsung AddWash WD8NK52E0ZW
Ceny na Samsung AddWash WD8NK52E0ZW |
---|---|---|---|---|
Samsung AddWash WD8NK52E0ZW biały | od 2 598 zł | 10 oferty | ||
Samsung AddWash WD8NK52E0ZX szary | od 2 839 zł | 13 oferty |