Pralka Samsung WW90T754ABH biały
Zdjęcia 4 |
Samsung WW90T754ABH biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WW90T754ABH biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Pralka SAMSUNG WW90T754ABH/S6 Q-bubble Addwash Biały, Czarne drzwi | 3 619 zł |
Samsung AddWash WW90T754ABH | 3 549 zł |
Pralka Samsung WW90T754ABH | 3 899 zł |
Samsung Samsung WW90T754ABH, Pralka QuickDrive™, 9 kg, biała WW90T754ABH/S | 4 199 zł |
Pralka Samsung WW90T754ABH 9kg WiFi EcoBubble para | 3 949 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →