Pralka Samsung AddWash WD80T554DBX szary
Zdjęcia 5 |
Samsung AddWash WD80T554DBX szary biały szary |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung AddWash WD80T554DBX szary
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Pralko-suszarka SAMSUNG WD80T554DBX/S6 Czarne drzwi, Inox | 3 229 zł |
Samsung AddWash WD80T554DBX | 3 100 zł |
Samsung Samsung WD80T554DBX, Pralko-suszarka z technologią AirWash, 8/5 kg | 3 229 zł |
Pralko-suszarka SAMSUNG WD80T554DBX EcoBubble AI Control AddWash AirWash | 3 100 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Samsung AddWash WD80T554DBX
Ceny na Samsung AddWash WD80T554DBX |
---|---|---|---|---|
Samsung AddWash WD80T554DBE biały | od 3 000 zł | 7 oferty | ||
Samsung AddWash WD80T554DBX szary | od 3 100 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →