Pralka Candy CW50 BP12307-S biały (31019982)
Zdjęcia 11 |
Candy CW50 BP12307-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CW50 BP12307-S biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy CW50-BP12307-S maszyna do czyszczenia 5 kg 1200 tr/min biała | 3 227 zł |
Pralka CANDY CW50-BP12307-S 5kg 1200 obr | 2 200 zł |
Candy MiniAqua CW50-BP12307-S Slim 5kg 1200obr/min | 2 299 zł |
Candy Cw50bp12307s Front Loading Washing Machine Przezroczysty 5 kg | 2 391 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →