Пральна машина Candy CW50 BP12307-S білий (31019982)
Фото 11 |
Candy CW50 BP12307-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy CW50 BP12307-S білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Candy CW50-BP12307-S maszyna do czyszczenia 5 kg 1200 tr/min biała | 3 236 zł |
Pralka CANDY CW50-BP12307-S 5kg 1200 obr | 2 200 zł |
Candy MiniAqua CW50-BP12307-S Slim 5kg 1200obr/min | 2 299 zł |
Candy Cw50bp12307s Front Loading Washing Machine Przezroczysty 5 kg | 2 391 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →