Pralka Candy RapidO RO 1284 DWMCT/1-S biały
Candy RapidO RO 1284 DWMCT/1-S biały |
|
Sterowanie za pomocą smartfona przez Wi-Fi i Bluetooth. Pranie parowe.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy RapidO RO 1284 DWMCT/1-S biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy Pralka standard RO 1284DWMCT/1-S HWCDYRFS1018867 | 1 849 zł |
Pralka Candy RO 1284DWMCT/1-S | 1 849 zł |
Candy Pralka standard RO 1284DWMCT/1-S 107991 | 1 849 zł |
Pralka Candy RO 1284DWMCT/1-S | 1 608 zł |
Candy Pralka standard RO 1284DWMCT/1-S 107991 | 1 849 zł |
Pralka standard CANDY RO 1284DWMCT/1-S | 1 286 zł |
Pralka Candy RO 1284DWMCT/1-S 8 kg Funkcja pary Quick&Clean 16 programów | 1 849 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →