Zestaw naczyń Berlinger Haus Carbon Pro BH-7181
Zdjęcia 9 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7181 czerwony grafit |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon Pro BH-7181
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW GARNKÓW BERLINGER HAUS BH-7181 22 ELEM. CARBON PRO | 829 zł |
Berlinger Haus ZESTAW GARNKÓW 22 ELE. BERLINGER HAUS METALLIC AQUAMARINE B | 824 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, niebieski, | 734 zł |
Zestaw Garnków Bh-7181 22 Elementowy Lumarko! | 981 zł |
Ekwipunek:
- Rondel z pokrywką 20x10,4 cm, 2,5 l
- Rondel z pokrywką 24x11,8 cm, 4,1 l
- Rondel z pokrywką 28x12,4 cm, 6,1 l
- Patelnia 20x4,2 cm, 1,0 l
- Patelnia 24x4,8 cm, 1,7 l
- Noże kuchenne 3 szt
- Przybory kuchenne 4 szt
- Podkładki bakelitowe 2 szt
- Plastikowe pokrywki 5 szt
Modyfikacje Berlinger Haus Carbon Pro BH-7181
Ceny na Berlinger Haus Carbon Pro BH-7181 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-7180 | od 729 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7181 | od 734 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →