Zestaw naczyń Berlinger Haus Aquamarine BH-7183
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-7183 ciemnobrązowy granatowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-7183
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH-7183 (22 | 839 zł |
ZESTAW GARNKÓW BERLINGER HAUS BH-7183 AQUAMARINE 22 ELEM. | 839 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH-7183 (22 | 839 zł |
Berlinger Haus Zestaw 22 elementów garnki, patelnie, akcesoria kuchenne, n | 833 zł |
pokaż 3 oferty
Ekwipunek:
- Rondel z pokrywką 20x10,4 cm, 2,5 l
- Rondel z pokrywką 24x11,8 cm, 4,1 l
- Rondel z pokrywką 28x12,5 cm, 6,1 l
- Patelnia 20x4,2 cm, 1,0 l
- Patelnia 24x4,8 cm, 1,7 l
- Sprzęt AGD 4 szt
- Plastikowe pokrywki 5 szt
- Podkładki żaroodporne 2 szt
- Noże kuchenne 9 cm, 12,5 cm, 20 cm
Modyfikacje Berlinger Haus Aquamarine BH-7183
Ceny na Berlinger Haus Aquamarine BH-7183 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-7182 | od 869 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7183 | od 769 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →