Słuchawki
BASEUS Bowie P1x
Wideo 1Zdjęcia 22 |
BASEUS Bowie P1x |
|
Długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie P1x
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywne redukowanie szumów:nie;Asys OleOle.plZłóż skargę | 70 zł |
Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 BeżowyAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 70 zł |
Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 BeżowyAktywne redukowanie szumów:nie;Asys OleOle.plZłóż skargę | 70 zł |
Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 70 zł |
Seria BASEUS BowiePorównaj w tabeli →
od 259 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.3, AAC, LHDC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, składane, 20 – 40000 Hz, akumulator: 600 mAh, do 70 h
od 50 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 140 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, USB C, Bluetooth v 5.3, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 600 mAh, do 70 h
od 339 zł
nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.3, AAC, LHDC, aktywna redukcja szumów, 20 – 40000 Hz, akumulator: 400 mAh, do 60 h
od 140 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 8 h, z etui ładującym + 28 h
od 230 zł
nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, 20 – 20000 Hz, akumulator: 400 mAh, do 40 h
od 120 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, z etui ładującym + 30 h
od 91 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, tryb gry, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 90 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 30 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 110 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, tryb gry, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 160 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 99 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.3, 20 – 20000 Hz, akumulator: 300 mAh, do 30 h
od 419 zł
nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 33 h
od 346 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 7 h, z etui ładującym + 30 h
od 70 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.3, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 170 mAh, do 25 h
od 120 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 4.5 h, z etui ładującym + 20 h
od 110 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 63 zł
douszne, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, 20 – 20000 Hz, akumulator: 170 mAh, do 25 h
od 150 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 110 mAh, do 13 h
od 279 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, z etui ładującym + 28 h
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 70 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: do 3 h, z etui ładującym + 9 h
od 59 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 16 h
od 50 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 65 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 7.5 h, z etui ładującym + 38 h
od 63 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 7 h, z etui ładującym + 21 h
od 65 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 7.5 h, z etui ładującym + 23 h
od 68 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, akumulator: do 3.5 h
od 71 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 30 mAh, do 5 h
od 71 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, akumulator: 40 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 36 h
od 69 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 20 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 16 h
od 58 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 6 h, z etui ładującym + 24 h
od 72 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, asystent głosowy, 20 – 20000 Hz, akumulator: 30 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 19 h