Słuchawki
BASEUS Bowie WX5
Wideo 1Zdjęcia 12 |
BASEUS Bowie WX5 |
|
Konfiguracja i zarządzanie za pomocą markowej aplikacji. Tryb gry. Kompaktowe wymiary.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie WX5
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Bowie WX5 Douszne Bluetooth 5.3 Biały | 169 zł |
Słuchawki TWS Baseus Bowie WX5 (niebieskie) | 179 zł |
Baseus Bowie WX5 Douszne Bluetooth 5.3 Biały | 169 zł |
Baseus Bowie WX5 True Wireless Earphones Blue OS - darmowy odbiór w 22 mia | 169 zł |
Baseus Bowie WX5 Douszne Bluetooth 5.3 Niebieski | 169 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →