Słuchawki
Buxton BTW 4600 (SL-BT-BXTN-0004)
Zdjęcia 9 |
Buxton BTW 4600 |
|
Tryb gry. Etui ze światłem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Buxton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Buxton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Buxton BTW 4600
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki dokanałowe BUXTON BTW 4600 Szary | 110 zł |
Buxton BTW 4600 Dokanałowe Bluetooth 5.1 Szary | 110 zł |
Słuchawki dokanałowe BUXTON BTW 4600 Szary | 110 zł |
Buxton Btw 4600 Słuchawki Bezprzewodowe Tws Z Efektami Świetlnymi I Ipx4 | 95 zł |
Buxton BTW 4600 Dokanałowe Bluetooth 5.1 Szary | 110 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →