Навушники
Buxton BHP-8700
Фото 45 |
Buxton BHP-8700 |
|
Довгий час автономної роботи. Ігровий режим, режим посилення басів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Buxton BHP-8700
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki nauszne BUXTON BHP-8700 Zielony | 255 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Buxton BHP-8700 | 159 zł |
Słuchawki nauszne BUXTON BHP-8700 Czarny | 149 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →