JLab Studio Pro Wireless
Відео 8Фото 22 |
JLab Studio Pro Wireless |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JLab.
Купити JLab Studio Pro Wireless
Усі ціни 9 →JLab Studio Pro bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z 50 godzinami o | 160 zł |
Słuchawki bezprzewodowe JLab Studio Pro Wireless Czarne | 178 zł |
Słuchawki nauszne JLAB Studio Pro Czarny | 160 zł |
Słuchawki nauszne JLAB Studio Pro Czarny | 169 zł |
Неодимові динаміки
JLab Studio Pro Wireless - накладна стереогарнітура з підключенням по Bluetooth від американського бренду аудіотехніки. Заснована на неодимових динаміках великого діаметра 40 мм із широким частотним діапазоном 20 - 20000 Гц. Вбудованого акумулятора вистачає до 50 годин прослуховування музики. Амбушюри з екошкіри тактильно приємні, легко чистяться і довго не зношуються.
Анатомічна піна
Усередині амбушури наповнені піною з ефектом пам'яті Cloud Foam, яка підлаштовується під анатомію кожного користувача. Також регулюється розмір оголов'я, яке при транспортуванні можна скласти втричі. При цьому навушники займають мінімум місця в рюкзаку або дамській сумочці, а вага становить лише 141 г.
Профілі еквалайзера
В одну із чаш навушників вбудований мікрофон та механічні кнопки управління. Ними можна регулювати гучність музики і підняти трубку під час вхідного телефонного дзвінка. А також без необхідності встановлювати на смартфон програму перемикатися між трьома профілями еквалайзера JLab EQ3: Signature, Balanced або Bass Boost. Протокол Bluetooth 5.0 забезпечується надійний радіозв'язок на відстані до 10 метрів.