Навушники
Buxton BTW 8800
Фото 20 |
Buxton BTW 8800 |
|
Активне шумозаглушення, ігровий режим, тривалий час автономної роботи з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Buxton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Buxton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Buxton BTW 8800
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki douszne Buxton BTW 8800 | 128 zł |
Dokanałowe Buxton BTW 8800 Czarne SL-BT-BXTN-0009 | 198 zł |
Słuchawki dokanałowe BUXTON BTW 8800 Czarny | 198 zł |
Buxton BTW 8800 ANC Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 198 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →