Słuchawki
Buxton BTW 8800
Zdjęcia 20 |
Buxton BTW 8800 |
|
Aktywna redukcja szumów, tryb gier, długi czas pracy baterii w etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Buxton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Buxton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Buxton BTW 8800
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki douszne Buxton BTW 8800 | 128 zł |
Dokanałowe Buxton BTW 8800 Czarne SL-BT-BXTN-0009 | 198 zł |
Buxton BTW 8800 ANC Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 198 zł |
Buxton Bezprzewodowe Słuchawki Tws Z Anc I Ipx6 | 198 zł |
Buxton BTW 8800 ANC Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 209 zł |
Słuchawki dokanałowe BUXTON BTW 8800 Czarny | Bezpłatny transport | Raty | 209 zł |
Słuchawki dokanałowe BUXTON BTW 8800 Czarny | Bezpłatny transport | 198 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →