Słuchawki
Buxton BTW 5800
Zdjęcia 18 |
Buxton BTW 5800 |
|
Podwójne sterowniki, długa żywotność baterii w etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Buxton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Buxton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Buxton BTW 5800
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Buxton Btw 5800 Słuchawki Bezprzewodowe Czarny 16 | 112 zł |
Dokanałowe Buxton BTW 5800 Czarne SL-BT-BXTN-0005 | 128 zł |
Buxton BTW 5800 Dokanałowe Bluetooth 5.1 Czarny | 140 zł |
Buxton Btw 5800 Słuchawki Bezprzewodowe Tws Z Podwójnymi Przetwornikami I | 128 zł |
Buxton BTW 5800 Dokanałowe Bluetooth 5.1 Czarny | 144 zł |
Słuchawki dokanałowe BUXTON BTW 5800 Czarny | Bezpłatny transport | 144 zł |
Słuchawki dokanałowe BUXTON BTW 5800 Czarny | Bezpłatny transport | 147 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →