Навушники
Creative Zen Air
Відео 23Фото 9 |
Creative Zen Air |
|
Активне шумозаглушення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creative 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creative.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creative Zen Air
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki bezprzewodowe Creative Zen Air True z aktywną redukcją szumów Bl | 137 zł |
Dokanałowe Creative Zen Air SL-BT-CRE-029 | 144 zł |
Creative Creative Zen Air White 51EF1050AA000 | 170 zł |
Słuchawki Creative Zen Air (51EF1050AA000) Biała | 192 zł |
Słuchawki dokanałowe CREATIVE Zen Air Biały | Bezpłatny transport | 150 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →