Навушники
Creative Outlier Free Pro Plus
Відео 8Фото 10 |
Creative Outlier Free Pro Plus |
|
Вбудована пам'ять 8Гб, режим низької затримки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creative 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creative.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creative Outlier Free Pro Plus
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creative - Outlier Free Pro Plus Bone Conductor Headphones 51EF1081AA002 | 549 zł |
Creative Outlier Free Pro+ | 628 zł |
Przewodzenie kostne Creative Outlier Free Pro+ Orange SL-BT-CRE-0005 | 599 zł |
Słuchawki Creative Outlier Free Pro + czarne (51EF1081AA001) | 599 zł |
Słuchawki kostne Creative Outlier FREE Pro Plus BK | 584 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →